Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Blue
Price: 2 063kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25093010117731861 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 6077789 people said the quality is very good!
Author: d***i
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.